تنیس باکس _ ساک تنیس یک مؤلفه ی مهم در ورزش تنیس شما است. ساک تنیس شما کلیه لوازم ضروری را که برای یک بازی در زمین تنیس نیاز دارید، در خود ذخیره می کند و از راکت های تنیس ارزشمند شما محافظت می کند تا بتوانید بدون نگرانی بازی خود را انجام دهید.هنگام خرید ساک تنیس ، موارد زیادی وجود دارد که باید قبل از خرید در نظر بگیرید.

راهنمای خرید ساک تنیس مناسب

عملکرد ، استایل و مد سه عامل اصلی در هنگام خرید کاورهای راکت ، کوله پشتی های تنیس یا لباس تنیس هستند. ساک های تنیس ظرفیت های مختلفی دارند و همه ویژگی های مورد نیاز شما برای نوع بازی شما را ندارند. ساک با ظرفیت بیش از نیاز شما به اندازه یک ساک کوچک کمتر از نیاز شما، روی ورزش تنیس شما تاثیر منفی میگذارد پس بهتره است قبل از خرید ، وسایل خود را ارزیابی کنید و با توجه به نیازهای خود ساک مناسب بخرید.

 

 


راهنمای خرید ساک تنیس مناسب

چه تعداد راکت تنیس در کیف خود ذخیره خواهید کرد ؟

ظرفیت های ساک تنیس از 1-2 راکت تنیس یا حداکثر 15 راکت تنیس متغیر است. اگر فقط لازم است همزمان چند راکت تنیس به همراه داشته باشید ، کیف و کوله پشتی تنیس گزینه مناسبی است. اگر مربی تنیس یا کسی هستید که بیش از شش راکت تنیس به طور هم زمان نیاز دارید ، یک کیف تنیس 9 تا 15 راکت گزینه ی مناسب شما است. اگر فقط چند راکت به همراه دارید ، اما فضای کافی برای کفش های تنیس و تجهیزات اضافی نیاز دارید ، می توانید به سراغ ساک هایی با ظرفیت متوسط بروید و یک کیف تنیس 3 یا 6 راکته انتخاب کنید.

چقدر فضای ذخیره سازی می خواهید ؟

علاوه بر اینکه چند راکت برای ذخیره سازی نیاز دارید ، باید به فکر ذخیره سازی وسایل مهم مانند کفش تنیس یا لباس تنیس باشید. بسیاری از کیف های تنیس یک محفظه کفش ارائه می دهند که کفش های تنیس شما را از بقیه وسایل داخل کیف جدا می کند. برخی کیف ها وجود دارند که جیب لوازم جانبی آنها بیشتر از کیف های دیگر است. اگر این مسئله برای شما مهم است، مراقب جیب های بیشتری در داخل و خارج ساک باشید که همه چیزهای مورد نیاز شما را در خود جای بدهد.

 


چه مقدار محافظت از راکت های خود نیاز دارید ؟

اگر پول زیادی برای خرید راکت تنیس ، زه ها راکت تنیس و سایر لوازم خود خرج کرده اید ، باید کیف تنیسی را انتخاب کنید که بتواند از سرمایه ی شما محافظت کند.

راهنمای خرید ساک تنیس مناسب

به دنبال خرید ساک هایی باشید که پوسته ی قالب گرفته و محکم و یا محفظه راکت حرارتی دارند.زیرا در حین حمل و نقل و نگهداری از هرگونه آسیب به لوازم شما جلوگیری کند.

چقدر به دنبال ماندگاری و عمر ساک تنیس خود هستید؟

برخی از کیف ها نسبت به بقیه محکم ترند و دوخت و جنس پارچه ی بهتر و مقاوم تری دارند. هنگام خرید ساک به مواد سازنده ی پارچه ی آن ، جنس زیپ ها و نوع دوخت آن توجه داشته باشید.

 

 


راهنمای خرید ساک تنیس مناسب

چگونه دوست دارید ساک تنیس را حمل کنید؟

اگر با موتور یا دوچرخه به زمین تنیس رفت و آمد می کنید، کوله پشتی تنیس تنها انتخاب منطقی است. کسانی که مسافت زیادی پیاده روی می کنند تا به زمین تنیس برسند لازم است که یک کیف تنیس چرخدار بگیرند. کسانی که نیازی به حمل لوازم زیاد با خود ندارند ، می توانند با یک کاورساده راکت از داشتن ساک تنیس بی نیاز شوند.

کیف هایی که دارای بندهای پرشده از فوم های نرم باشد مناسب مسافت های طولانی برای حمل راکت شما هستند.

چه مارکی را ترجیح می دهید؟

راکت مورد علاقه ی شما به احتمال زیاد با کاور راکت همراه بوده است .اما برای حمل بقیه وسایل خود به یک کیف با عمکرد بسیار خوب برای محافظت از وسایل خود نیاز دارید. اگر یک مشتری وفادار به یک برند تجاری خاص هستید ،این برند را روی کیف خود نیز می خواهید. غالباً در کیف هایی که شرکت تولید می کند از همان فناوری استفاده شده در راکت شما استفاده می شود.از میان برند ها ساک بابولات ، ساک ویلسون و ساک هد میتوانند انتخاب مناسبی برای شما باشند. این برند ها ساک های تنیس با کیفیت بالا تولید میکنند.

 


راهنمای خرید ساک تنیس مناسب

راهنمای خرید ساک تنیس مناسب

شما چه استایلی برای ساک تنیس خود می پسندید ؟

هنگام انتخاب کیف راکت ، استایل ها و طرح های مختلفی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. طرح ها ، الگوها و رنگ ها به اندازه انواع سلیقه های تنیسور زن و مرد وجود دارد. سبک کیف تنیس شما می تواند اولین تأثیر مهم را در رقابت تنیس شما ایجاد کند. وقتی پا به زمین تنیس میگذارید ، دوست دارید کیف تنیس شما چه چیزی برای گفتن داشته باشد ؟

اگر اکنون کیف مناسب را انتخاب کنید ، می تواند آخرین ساک تنیسی باشد که برای مدتی باید خریداری کنید.

فهرست
10 درصد تخفیف در خرید اول 😍
+