تنیس باکس _ مسابقات تنیس آزاد فرانسه که به فرنچ اوپن و رولان گاروس هم مشهور است، از برجسته‌ ترین مسابقات قهرمانی تنیس جهان و یکی از چهار رویداد بزرگ گرنداسلم (Grand slam) در جهان است که هر ساله از میانه ماه مه تا اوایل ماه ژوئیه در دو رده زنان و مردان، در شهر پاریس برگزار می‌شود.

پیشنهاد وزیر ورزش فرانسه برای تعویق مسابقات گرند اسلم تنیس آزاد فرانسه 2021

قرنطینه سراسری در فرانسه می‌تواند مسابقات تنیس آزاد این کشور را به تعویق بیاندازد. طبق برنامه ریزی قرار است امتحان منطق روزهای ۲۳ می تا ۶ ژوئن برگزار شود.
رکسانا ماراسینئانو وزیر ورزش فرانسه روز شنبه به رادیو فرانسه گفت که دفتر وی در حال مذاکره با فدراسیون تنیس فرانسه و برگزار کنندگان مسابقات آزاد است.

وی افزود: ما در حال مذاکره با آنها هستیم تا ببینیم آیا باید همزمان با از سرگیری محدودیت‌ها، تاریخ همه ورزش‌ها و رویدادهای مهم را تغییر دهیم یا خیر. تلاش ما این است که شیوع ویروس را در ورزش حرفه‌ای کم کنیم.
سال گذشته به دلیل شیوع کرونا و مسابقات تنیس آزاد فرانسه به مدت چهار ماه به تعویق افتاد.

طعنه ی مدودف به مسئولان برگزار کننده مسابقات رولان گاروس 2021

طعنه ی مدودف به مسئولان برگزار کننده مسابقات رولان گاروس 2021

مسابقات تنیس آزاد فرانسه (رولان گاروس) به مدت یک هفته به تاخیر افتاد تا این اطمینان حاصل شود که تماشاگران بتوانند در ورزشگاه حضور پیدا کنند.
بر اساس اعلام فدراسیون تنیس فرانسه، مسابقات قرار است از  (۹ خرداد) آغاز شود.

دنیل مدودف تنیسور مطرح روس و نفر دوم جهان در مورد تصمیم به تاخیر انداختن مسابقات اوپن فرانسه به مدت یک هفته گفت که این تاخیر کوچک هیچ تفاوتی در فرانسه ایجاد نمی کند  که توسط موج سوم Covid-۱۹ ضربه خورده است.

فرانسه هفته گذشته وارد سومین قرنطینه ملی خود شد تا موارد ابتلا به ویروس کرونا کاهش یافته باشد. اقدامات سختگیرانه که قبلاً در ۱۹ منطقه از جمله پاریس اجرا شده بود، به مدت چهار هفته به کل فرانسه کشیده شد و رقابتهای رولان گاروس به مدت یک هفته به تعویق افتاده است.

بازیکن برجسته روسیه این تصمیم را “مضحک” خواند و افزود که به تعویق انداختن کوتاه مدت به سختی ویروس را ریشه کن می کند.

مدودف گفت: من متعجب هستم. زیرا اگر ما در مورد قوانین صحبت کنیم تعویق یک هفته ای رقابت ها چه سودی دارد؟ فکر کنم قرار است در یک هفته کرونا ریشه کن شود.

فهرست
10 درصد تخفیف در خرید اول 😍
+