نادال تنیس‌باز اسپانیایی در مصاحبه با نشریه بریتانیایی مترو در مورد مسائل مختلف صحبت کرد.

تنیس باکس – او از جمله درباره رقابتش با جوکوویچ برای کسب بیشترین قهرمانی در گرند اسلم‌ها گفت: «هیچ شکی وجود ندارد که من هم دنبال قهرمانی‌های بیشتر هستم. اما روش من با نواک فرق دارد، منظورم این است که او با وسواس و تمرکز بیشتری دنبال این موضوع است، البته نه اینکه از راه‌های ناسالم تلاش کند، نه، او فقط بیشتر روی این موارد تمرکز کرده و این چیزها برایش اهمیت ویژه‌ای دارد.»

نادال ادامه داد: «مثلاً او همیشه دارد در مورد رکوردها صحبت می‌کند. اما این روش من نیست. جاه‌طلبی من سالم است. البته که بلند پرواز هستم، اگر نبودم هرگز در جایگاه کنونی قرار نمی‌گرفتم، اما جاه‌طلبی من با جاه‌طلبی او متفاوت است. من فقط سعی می‌کنم به تلاش کردن ادامه بدهم و از مسابقات لذت ببرم و البته در این راه به دنبال قهرمانی‌های بیشتری نیز هستم.»

او درباره دستاوردهای خود افزود: «من از کارنامه‌ام فوق‌العاده راضی هستم‌ و این احساس رضایت مربوط به امروز و دیروز هم نیست و از سال‌ها پیش وجود دارد. اما این هرگز دلیلی بر این نبوده که انگیزه خود را از دست بدهم. اگر مسابقه‌ای را ببازم ناامید نمی‌شوم و سعی می‌کنم به طریق دیگری با شکست مواجه شوم.»

منبع : sportskeeda.com

فهرست
10 درصد تخفیف در خرید اول 😍
+