پس از صدها ساعت کار در زمین و آزمایش آخرین راکت های موجود در بازار ، ما بهترین راکت های تنیس سال 2020 را جمع آوری کرده ایم. البته ، یک راکت کامل وجود ندارد که مناسب هر تنیس بازی باشد. همه ما بسته به سطح ، سن ، تکنیک یا اولویت شخصی خود نیازهای متفاوتی داریم. با این وجود ، چندین راکت دارای ویژگی های برجسته ای بود که توجه ما را به خود جلب کرد. لیست بهترین راکت های تنیس سال 2020 را بررسی میکنیم. امیدورام این مطالب به خرید راکت تنیس شما کمک کند.

راکت تنیس ویلسون سری CLASH مدل 100

تجربه جدیدی از هیجان در تنیس است.
راکتی با وزن 295 گرم با انعطاف پذیری منحصر به فرد برای ضربات انفجاری و اسپین های بسیار قوی ، نتیجه 3 سال تلاش تیم طراحی برند تنیس ویلسون می باشد.
این راکت در تمامی مشخصات فنی مانند قدرت ، کنترل و تاچ و … نسبت به راکت های پیش از خود برتری چشمگیری دارد و به عنوان پرچمدار جدید راکت های ویلسون معرفی شده است.

راکت تنیس بابولات سری Pure Aero

با وزن 300 گرم جزو ایده آل ترین و پرطرفدار ترین راکت های BABOLAT و راکت رافائل نادال میباشد. این راکت با طراحی منحصر به فرد و تکنولوژی آیرودینامیکی مخصوص خود یعنی AeroModular این اجازه را می دهد که راکت با سرعت بیشتری در هوا حرکت کند ، در کنار آن تکنولوژی FSI Spin باعث انتقال ماکسیمم اسپین ممکن به توپ می شود . این راکت برای بازیکنانی مناسب است که به دنبال اسپین و قدرت بالا هستند همانند نادال و سونگا

از دیگر تکنولوژی های به کار رفته در ساخت این راکت تنیس فوق العاده میتوان به تکنولوژی فیبر کربن ، کورتکس و ووفر نیز اشاره کرد که با کلیک بر روی نام هر یک از آنها میتوانید در مورد آن ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

این راکت حرفه ای مانند سایر راکت های حرفه ای دیگر فاقد زه کشی می باشد.

راکت تنیس هد سری Speed مدل MP تکنولوژی +360

با وزن 300 گرم به روزترین عضو سری محصول SPEED head است و بازیکنی چون نواک جوکوویچ با این راکت بازی می کند.
این راکت با دارا بودن تکنولوژی +Graphene360 که نسخه پیشرفته Graphene360 است
با افزایش سطح قسمت بالایی فریم باعث بزرگتر شدن SWEET SPOT راکت ( ایده آل ترین منطقه برخورد توپ با زه راکت) نسبت به راکت های دیگر شده است و این به معنی شانس بیشتر برای زدن ضرباتی با دقت و کیفیتی بسیار بالاتر می باشد.

راکت هد سری Gravity مدل PRO تکنولوژی +360

با وزن 315 گرم و اندازه صفحه 100 اینچ از جدید ترین سری های شرکت هد می باشد
که با دارا بودن تکنولوژی +Graphene360 که نسخه پیشرفته Graphene360 است با افزایش سطح قسمت بالایی فریم باعث بزرگتر شدن SWEET SPOT راکت ( ایده آل ترین منطقه برخورد توپ با زه راکت تنیس ) نسبت به راکت های دیگر شده است و این به معنی شانس بیشتر برای زدن ضرباتی با دقت و کیفیتی بسیار بالاتر می باشد.
همچنین با به کار بردن فیبر مارپیچی در قسمت پایین فریم
با افزایش سیستم کشش زه باعث کنترل بهتر ضربات می شود.
ضخامت قاب در تمام قسمت ها یکسان نیست و حالت بیضی شکل پایین راکت باعث انعطاف پذیری بیشتر در هنگام ضربه می شود.

منبع : tenniswarehouse-europe.com

فهرست
10 درصد تخفیف در خرید اول 😍
+