تنیس باکس _ جدا از اندازه سَری راکت ها و همچنین طول گریپ یا همان دسته و جنس مواد به کار رفته در ساخت این قبیل لوازم ورزشی، اغلب تولید کنندگان راکت های تنیس را با توجه به سطح مهارت افراد تولید و آن ها را در گروه های مختلفی قرار می دهند که شرح ذیل می باشد:

راکت تنیس مدل های آماتور:

راکت تنیس مدل های آماتور
  •  اولین دسته از انواع راکت ها قابل استفاده برای آن دسته از ورزشکارانی است که به تازگی تنیس باز شده و هنوز خیلی بر روی تکنیک های ضربه زنی در این رشته ورزشی مسلط نشده اند؛ این نوع از راکت ها اصولا از دسته هایی بلند، سری های بزرگ و وزنی کم برخوردار هستند تا بازیکن آماتور بتواند از راحتی بیشتری در هنگام ضربه زدن خود برخوردار شود.

راکت تنیس مدل های نیمه حرفه ای:

راکت تنیس مناسب با سطح مهارت تنیسور ها
  •  فرقی این دسته از راکت ها در نوع نیمه حرفه ای با راکت های مخصوص آماتورها یا همان تنبس یازهای مبتدی که تازه اول راه هستند، در وزن آنان خلاصه می شود که کمی سنگین تر هستند و در مابقی مشخصه ها همچون راکت های آماتور در نظر گرفته شده اند. این مدل از راکت ها بیشتر مناسب استفاده کسانی هستند که کمی با تکنیک های موجود در این بازی آشنایی پیدا کرده اند.

خرید راکت مناسب تنیسور های نیمه حرفه ای

راکت مدل های کاملا حرفه ای:

راکت تنیس مناسب با سطح مهارت تنیسور ها
  •  حرفه ای در بازی تنیس همیشه به دنبال کنترل بیشتر بر روی راکت خود هستند و به همین خاطر کمپانی های تولید کننده لوازم ورزشی نیز همه روزه در حال تحقق آرزوی آن ها هستند! راکت های حرفه ای از دو نوع راکت قبلی سنگین تر هستند، از سری های کوچک تری برخوردارند و بسته به سلیقه بازیکن دارای دسته هایی کوتاه تا بلند می باشند.

خرید راکت مناسب تنیسور های حرفه ای

فهرست
10 درصد تخفیف در خرید اول 😍
+