مرد شماره یک تنیس جهان، نواک جوکوویچ با انتشار اطلاعیه‌ای در وب‌سایت خود تأیید کرد که در مسابقات مسترز مایمی شرکت خواهد کرد.

این مسابقات که سال قبل به علت شیوع کرونا لغو گردید، از تاریخ ۴ الی ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

تنیس‌باز صرب پس از مسترز مایمی در مسابقات مسترز مونته کارلو و سپس مسابقات ۲۵۰ امتیازی بلگراد که برای اولین بار از سال ۲۰۱۲ برگزار می‌شود شرکت خواهد کرد.

مسابقات تنیس میامی

اوپن میامی یکی از سری مسابقات سالیانه تنیس برای مردان و زنان میباشد که در شهر میامی ایالت فلوریدا برگزار میشود.مسابقات میامی برای مردان جزئی از تور سالیانه ۱۰۰۰ امتیازی یا مسترز و برای زنان جز مسابقات برتر اجباری است.این مسابقات سالیانه در ماه مارچ و در پارک کرندون مرکزی بر روی زمین سخت یا همان هارد کورت معروف برگزار میشود.لازم به ذکر است این مسابقات توسط شرکت معروف IMG اداره میشود که یک شرکت مطرح در اداره و تنظیم مسابقات ورزشی جهان است.

رکورد ها

در بخش مردان مسابقات مایمی، نواک جوکوویچ و آندره آغاسی هر کدام با شش عنوان، رکورد بیشترین تعداد قهرمانی را در دست دارند. آغاسی در سال‌های ۱۹۹۰، ۱۹۹۵، ۱۹۹۶، ۲۰۰۱، ۲۰۰۲ و ۲۰۰۳ به مقام قهرمانی رسید و جوکوویچ در سال‌های ۲۰۰۷، ۲۰۱۱، ۲۰۱۲، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ جام قهرمانی مسابقات را بالای سر برده است.

منبع : sportskeeda.com

فهرست
10 درصد تخفیف در خرید اول 😍
+