مرد شماره ۲ تنیس جهان، رافائل نادال، روز گذشته در مصاحبه با شبکه اسپانیایی زبان ESPN درباره شرایط قرنطینه در استرالیا صحبت کرد.

رافائل نادال که به اتفاق تعدادی دیگر از بازیکنان صاحب نام در شهر آدلاید دوره ۱۴ روزه قرنطینه را سپری می‌کند.

در پاسخ به انتقادها در مورد اینکه آن‌ها نسبت به سایر بازیکنان در ملبورن شرایط بهتری دارند.

توضیح داد: «برخی می‌گویند شرایط ما در آدلاید بهتر است، اما من نشنیدم که خیلی از آنهایی که اتفاقاً در ملبورن در اتاق‌های بسیار بهتری نسبت به بقیه اقامت دارند در مورد شرایط بهتر خودشان چیزی بگویند، و یا در مورد شرایط بازیکنانی که در قرنطینه کامل قرار دارند و نمی‌توانند تمرین کنند صحبتی بکنند. مثلاً بگویند که برای برقراری عدالت هیچ کدام از ما نباید تمرین کنیم. ما عادت داریم همیشه خودمان را با افرادی که موقعیت بهتری دارند مقایسه کنیم، هیچ وقت به افراد پایین‌تر از خودمان نگاه نمی‌کنیم. اما به هر حال هر کس نظر خودش را دارد و ما همه در تلاشیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.»

رافائل نادال هم‌چنین در خصوص صحبت‌های اخیر جوکوویچ که خواستار بهبود شرایط قرنطینه شده بود بدون اشاره مستقیم به نام او

گفت: «همه می‌خواهیم به یک‌دیگر کمک کنیم. اما بعضی‌ها وقتی کاری برای دیگران انجام می‌دهند دوست دارند آن را علنی کنند، بعضی هم ترجیح می‌دهند بدون اطلاع‌رسانی و در خفا کمک کنند.»

جوکوویچ هفته پیش با انتشار نامه‌ای از مسئولین مسابقات آزاد استرالیا خواسته بود تا شرایط قرنطینه را برای بازیکنان تسهیل کنند. انتشار این نامه باعث شد برخی تنیس‌باز صرب را به خودنمایی و ظاهرسازی متهم کنند.

منبع : skysports.com

فهرست
10 درصد تخفیف در خرید اول 😍
+