تنیس باکس _ سرداور مسابقات جام حذفی تنیس بانوان گفت:

تعداد تیم‌های شرکت کننده در مسابقات جام حذفی تنیس در مقایسه با سال گذشته افزایش یافته است.

در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص تعداد تیم‌های شرکت کننده در مسابقات جام‌حذفی تنیس گفت:

تعداد تیم‌های شرکت کننده در مسابقات جام حذفی تنیس در مقایسه با سال قبل افزایش زیادی داشته است. سال گذشته ۴۵ تیم شرکت کرده بودند که امسال به ۷۳ تیم افزایش یافته است.

وی افزود: بهترین تنیسورها و ملی‌پوشان کشور نیز در این مسابقات حضور دارند. که همین امر باعث بالا رفتن سطح کیفی مسابقات شده است.

سرداور مسابقات جام حذفی تنیس بانوان با اشاره به بالا رفتن سطح کمی و کیفی رقابت‌ها اظهار داشت:

مسابقات امسال از لحاظ کمی و کیفی در سطح خوبی برگزار می‌شود. مدتی به دلیل شیوع ویروس کرونا شرایط برگزاری مسابقات وجود نداشت. بنابراین خیلی از بازیکنان منتظر برگزاری چنین رقابت‌هایی بودند و حالا که برنامه مسابقات جام حذفی اعلام شده استقبال خوبی کرده‌اند.

وی در پایان یادآور شد:

از تمام کسانی که در مسابقات حضور دارند تست پی‌سی‌آر گرفته است و دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت شده است. ما تلاش کردیم ورزشکاران بیشترین استفاده را از مسابقات ببرند.

راهیابی تیم بوشهر به مرحله دوم مسابقات تنیس بانوان کشور

تیم تنیس بانوان استان بوشهر مرحله گروهی مسابقات جام حذفی تنیس باشگاه‌ها و دسته‌جات آزاد کشور را با سه برد پیاپی پشت سر گذاشت و راهی مرحله دوم این رقابت‌ها شد.

تیم بوشهر در مرحله گروهی در برابر تیم‌های تهران، گل گهر سیرجان و اصفهان به پیروزی رسید و اکنون در مرحله دوم این رقابت‌ها با قرار گرفتن در گروه یک با تیم‌های تنیس البرز، آروکو و سرگروه ۵ به رقابت خواهد پرداخت.

مرحله دوم رقابت‌های جام حذفی بانوان از با انجام ۱۶ مسابقه آغاز شد و نماینده بوشهر در نخستین دیدار خود با تیم هیات البرز دیدار می‌کند.

این مرحله از رقابت‌ها در سه روز برگزاری می‌شود و برترین‌ها جواز حضور در جدول اصلی را به دست می‌آورند.

مسابقات جام حذفی تنیس باشگاه‌ها و دسته‌جات آزاد کشور با حضور بیش از ٢٠٠ شرکت کننده در مجموعه المپیک کیش در حال برگزاری است.

این مسابقات از بیست و چهارم دی تا چهارم بهمن به میزبانی فدراسیون تنیس برگزار می‌شود.

سرداوری این دوره از مسابقات بر عهده مونا گل نبی است و مهدیه کریمی فرد نیز به عنوان مدیر حضور دارد.

منبع : tasnimnews.com

فهرست
10 درصد تخفیف در خرید اول 😍
+