تنیس باکس _ سولینکو که مهد آن استرالیا می باشد. متخصص در توسعه و تولید محصولات تنیس می باشد. با بالاترین کیفیت و تکنولوژی پیشرفته در بازار امروز در حال فعالیت است.محصولات سولینکو شامل زه های تنیس ، راکت ،Over Grip و Main Grip، پوشاک و سایر لوازم جانبی است. با بیش از ۳۰ سال تجربه فنی گسترده در فعالیت های ورزش تنیس. SOLINCO به طور کامل بر گسترش و توسعه صنعت تنیس در زمینه فن آوری های پیشرفته و توسعه محصولاتی با کارایی بالا متعهد است.

نوآوری در قلب توانایی های اصلی سولینکو و توانایی رقابتی این شرکت قرار دارد و با یک تیم تحقیق و توسعه کاملا متعهد و قوی، افتخارات زیادی در زمینه، توسعه، آزمایش و بهبود طرح های جدید، تکنیک های مهندسی، مواد و فن آوری های مختلف به دست آورده است. با ادامه تمرکز بر پیشرفت تجهیزات نوین با بالاترین کیفیت و عملکرد، SOLINCO همچنان یک قدم جلوتر از سایر رقباست. هدف SOLINCO همیشه تجهیز ورزشکاران – چه در سطح حرفه ای و چه در سطوح پایین تر- با بالاترین کیفیت، و ارتقاء عملکرد و پیشرفته ترین تجهیزات موجود برای اطمینان از توانایی کامل آنها در هر شرایط رقابتی است.

برند سولینکو هنوز محبوبیت و شناخت چندانی در ایران پیدا نکرده است. و بین رقبایش از جمله ویلسون و هد و … در حال تلاش برای گرفتن سهم بازار بیشتری است .

منبع : solincosports.com

فهرست
10 درصد تخفیف در خرید اول 😍
+