تنیس باکس _ ورزش های راکتی به شما کمک می کند تا سطح سلامتی و آمادگی جسمانیتان بهتر شود. متعاقبا طول عمر شما افزایش پیدا کند . تنیس به صورت مستقیم روی فاکتور های استقامتی و قدرتی شما کار میکند و می تواند باعث افزایش سلامت روحی شما نیز بشود . ورزش‌های راکتی، در کنار شنا و رقص زومبا به شما کمک خواهد کرد که بهتر زندگی کنید و نسبت به افرادی که راگبی، فوتبال و یا دو و میدانی کار می‌کنند، بیشتر عمر کنید.

تنیس و سلامت در سالمندان

طبق آخرین تحقیقاتی که در ژورنال بریتانیایی پزشکی ورزشی به چاپ رسیده، ثابت شده است که

تنیس بازی کردن، عمر انسان را افزایش می‌دهد. اما چگونه ؟

طبق این تحقیقات که بر روی ۸۰,۳۰۶ نفر بالغ با میانگین سنی ۵۲ سال انجام شده است .  داده‌ها از ۱۱ پرسش‌نامه سلامت ملی از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۸ در انگلستان و اسکاتلند بدست آمده است. در این پرسش‌نامه از افراد درباره‌ی فعالیت‌های فیزیکی یک ماه گذشته‌شان سوال شده بود. فعالیت‌هایی نظیر باغبانی، پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، دویدن، بدمینتون، تنیس، اسکواش، فوتبال و راگبی.

تنیس و سلامت کودکان

نتیجه این تحقیقات به صورت منتشر شد که :  برای افرادی که ورزش‌های راکتی بازی می‌کنند، خطر مرگ که ممکن است به هر دلیل باشد، حدود %۴۷ کمتر از افرادی است که این ورزش‌ها را بازی نمی‌کنند. این افزایش طول عمر برای شناگران، %۲۸ است و برای کسانی که ایروبیک کار می‌کنند، %۲۷ می‌باشد. زمانی که خطر مرگ تنها به عارضه قلبی و سکته محدود شود، بازیکنان ورزش‌های راکتی %۵۶ کمتر نسبت به افرادی که بازی نمی‌کنند دچار مرگ می‌شوند. این میزان برای شناگران %۴۱ کمتر می‌باشد و برای افرادی که ایروبیک کار می‌کنند، %۳۶ درصد کمتر است.

فهرست
10 درصد تخفیف در خرید اول 😍
+