Babolat یک شرکت فرانسوی است که در لیون مستقر است و به تولید ادوات ورزشی در رشته هایی مانند تنیس، بدمینتون و اسکواش فعالیت دارد.

همچنین در زمینه تولید زه های با کیفیت و راکت های تنیس متنوع به شهرت رسیده است. این شرکت از سال ۱۸۷۵ شروع به فعالیت کرده و بوسیله پیر بابولات تأسیس شده است.

Pierre Babolat اولین زه های ساخته شده از روده های طبیعی حیوانات را ابداع کرد. Babolat تا ۱۹۹۴، که تبدیل به تیم تخصصی تنیس شد. همچنان روی محصول زه تمرکز داشت و قاب های راکت را تولید و آنها را در اروپا می فروخت. سپس فروش آن را به ژاپن و بعدا به ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۰۰ گسترش داد. 

سری های محصولات تنیس بابولات

سری Pure Aero

سری Pure Drive

سری Pure Strike

فروش راکت های بابولات در آمریکای شمالی و اروپا به سرعت افزایش یافت. کمپانی Babolat ساک های ورزشی ، توپ تنیس ، زه های بسیار با کیفیت و دیگر محصولات تنیسی ، راکت های متنوعی نیز در سری های مختلف تولید میکند. از جمله آن ها میتوان از سری های  Pure Aero , Pure Drive , Pure Strick  نام برد. هم اکنون بازیکنان بزرگی در سطح بین المللی در بخش مردان همچون رافائل نادال ، داوید فرر ، فابیو فونینی ، سم کوئری ، دومینیک تیم و در بخش بانوان ، کارولین وزنیاکی ، کارولین پلیشکووا و بسیاری بازیکنان دیگر از راکت های Babolat در مسابقاتشان استفاده میکنند و با این شرکت طرف قرارداد هستند.

منبع : babolat.us

فهرست
10 درصد تخفیف در خرید اول 😍
+