راجر فدرر در پیغامی سیزدهمین قهرمانی رافائل نادال در مسابقات رولان گاروس و کسب ۲۰ـمین عنوان گرند اسلم را به وی تبریک گفت.

اسطوره سوئیسی با انتشار متنی در صفحات اجتماعی خود نسبت به قهرمانی بیستم نادال در گرند اسلم‌ها و رسیدن او به رکورد خودش واکنش نشان داد و نوشت:پیام تبریک راجر فدرر به مناسبت بیستمین قهرمانی رافائل نادال در مسابقات گرند اسلم

من همیشه بیشترین احترام را برای رافائل نادال به عنوان یک دوست و یک قهرمان قائل هستم. او بزرگترین رقیب من در طی این سال‌ها بوده. من فکر می‌کنم رقابت بین ما باعث شد هر دو به بازیکن‌های بهتری تبدیل شویم. بنابراین برای من باعث افتخار است که بیستمین قهرمانی او در گرند اسلم‌ها را تبریک بگویم. به ویژه که او برای سیزدهمین بار قهرمان رولان گاروس شد. که یکی از بزرگترین دستاوردها در ورزش به حساب می‌آید. هم‌چنین به اعضای تیم او تبریک می‌گویم، برای اینکه هیچ‌کس به تنهایی نمی‌تواند به چنین موفقیتی برسد. امیدوارم که قهرمانی بیستم تنها قدم دیگری باشد در مسیری که هر دوی ما در پیش داریم. عالی بود رافا، تو استحقاقش را داشتی.

مسابقات رولند گارروس از برجسته‌ ترین مسابقات قهرمانی تنیس جهان و یکی از چهار رویداد بزرگ گرنداسلم (Grand slam) در جهان است. هر سال از میانه ماه مه تا اوایل ماه ژوئیه در دو رده زنان و مردان، در شهر پاریس برگزار می‌شود. رافائل نادال، سلطان زمین‌های خاک رس، رکورددار عنوان قهرمانی بخش مردان در رده انفرادی است. در بخش انفرادی زنان نیز کریس اورت، تنیس‌باز بازنشسته آمریکایی با ۷ عنوان رکورددار بیشترین تعداد قهرمانی می‌باشد.

برای دیدن منبع خبر میتوانید اینجا کلیلک کنید

برای خرید لوازم تنیس راجر فدرر میتوانید اینجا کلیک کنید

برای خرید لوازم پادشاه رافائل نادال میتوانید اینجا کلیک کنید

فهرست
10 درصد تخفیف در خرید اول 😍
+