ارسال سریع – تهران تا 24 ساعت ، شهرستان تا 48 ساعت

فروشگاه تنیسباکس با شرایط ارسال سریع‌ لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.  

در حال حاضر طرح ارسال با پیک فقط در شهر تهران و به شرح زیر فعال می باشد:

– سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه الی پنج شنبه تا ساعت 15 ثبت شوند نهایتا تا پایان ساعت کاری روز بعد تحویل داده خواهند شد. سفارش هایی که روز جمعه ثبت شوند، در روز شنبه (پایان ساعت اداری) ارسال و تحویل داده خواهند شد.

نکته :

–  تمامی کالاهای فروشگاه تنیس باکس در تهران از طریق ارسال پیک و یا به درخواست مشتری با تیپاکس  و شهرستان ها از طریق پست پیشتاز و یا تیپاکس  بصورت رایگان  (خرید بالای 500 هزارتومان ) ارسال خواهد شد.

پست پیشتاز یا تیپاکس

– پست پیشتاز یا تیپاکس برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است. ولی در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل تهران نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال شوند.

– پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.

– برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند که در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

– در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

– در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.post.ir/

ارتباط با ما
فهرست
10 درصد تخفیف در خرید اول 😍
+